• Úvod
  • Kdo lecitin potřebuje?

Kdo lecitin potřebuje?

Lecitin potřebují samozřejmě všichni, ale někteří naléhavěji, než ti druzí. Ne vždy se od svého lékaře dozvíte, že "obyčejný" lecitin někdy zmůže velké věci.

Sportovci

Lecitin pomáhá svalům po fyzické námaze rychleji regenerovat. Kulturistům a po fitness se doporučuje k snadnějšímu vyrýsování kontur postavy a svalů.

Studenti a lidé duševně pracující

Lecitin napomáhá koncentraci, zlepšuje paměť a myšlenkové pochody. Je zcela neocenitelný pro všechny, kteří se potřebují soustředit a duševně pracovat.

Lidé ohrožení kardiovaskulárními nemocemi

Lecitin doporučují lékaři jako prevenci kardiovaskulárních onemocnění, vysokého tlaku nebo vysokého cholesterolu. Působí jako podpůrný přípravek i ve chvíli, kdy už tato onemocnění byla prokázána.

Ženy

Lecitin dokáže snižovat nadbytečnou hladinu estrogenu, ovlivňujícího ukládání tuků na bocích, hýždích a stehnech. Po menopauze pomáhá bránit cévním nemocem či snižování imunity. Pomáhá také udržovat dobrou kondici vlasů a pokožky, využívá se i při zvýšeném vypadávání vlasů.

Těhotné ženy

Organizmus ženy se v těhotenství dělí o všechny tělu potřebné látky s nově vznikajícím životem. Lecitin je proto vhodný i v tomto období. O výši dávkování se však poraďte se svým lékařem.

Manažeři a lidé pod velkým psychickým tlakem

Lecitin se osvědčil u osob žijících dlouhodobě pod velkým psychickým tlakem a dále u lidí trpících změnami nálad, stresem či vyčerpáním.

Lidé trpící kožními nemocemi

Lecitin pomáhá mírnit některé vleklé kožní nemoci, například ekzém nebo lupenku.

Senioři nebo lidé trpící neurologickými poruchami

Lecitin prokazatelně působí jako prevence před Alzheimerovou chorobou, Parkinsonovou chorobou a presenilní demencí. Používá se jako podpůrný lék při mimovolných pohybových poruchách (tardivní dyskineze).

Po večírku...

Lecitin snižuje toxický účinek alkoholu na játra, nezapomeňte proto na jeho doplnění před i po bujaré oslavě. Játra vám za to budou vděčná. Pokud si sklenku alkoholu dopřáváte pravidelně, lecitin by ve vaší stravě rozhodně chybět neměl.

 
Nepočítejte však, že se zázraky dějí na počkání. Účinky lecitinu sami na sobě začnete pozorovat nejdříve po měsíci užívání. Nespokojte se proto s nízkými dávkami, chtějte tu největší sílu lecitinu na trhu: Křupavý Lecitin 1500

Pin It
Co je lecitin?

Co je lecitin?

Lecitin je látkou neodmyslitelně spojenou se správným fungováním našeho těla.
Jak lecitin pomáhá?

Jak lecitin pomáhá?

Lecitin má pro organizmus tak obrovský význam, že by bylo chybou jej ignorovat.
Kde se lecitin vyskytuje?

Kde se lecitin vyskytuje?

Lecitin je součástí mnoha potravin, ale rozhodně se v jejich konzumaci omezovat nemusíte.
Kdo ho potřebuje?

Kdo ho potřebuje?

Lecitin potřebují samozřejmě všichni, ale někteří naléhavěji, než ti druzí.
Lecitin v kosmetice

Lecitin v kosmetice

Lecitin se díky svým příznivým účinkům na pleť a na vlasy velice dobře...
Lecitin v potravinářství

Lecitin v potravinářství

Takzvaná "éčka" v potravinách je téma hodně živé a značně diskutované...
Detoxikace a hubnutí

Detoxikace a hubnutí

O lecitinu už určitě slyšel každý, kdo se snaží udržet v dobré fyzické kondici...
Křupavý Lecitin 1500

Křupavý Lecitin 1500

Nejvyšší síla lecitinu na trhu v unikátní formě chutného křupavého dražé.

RosenPharma logo

RosenPharma a.s.

RosenPharma a.s. je českou farmaceutickou společností a na našem trhu působí již bezmála dvě desetiletí. Specializuje se na technologii výroby léčiv. Od samých počátků dbá na vysokou kvalitu přípravků a na prověřené receptury založené na čistě přírodní bázi. Odkaz na hlavní stránky: www.rosenpharma.cz