• Úvod
  • Lecitin při detoxikaci a hubnutí

Lecitin při detoxikaci a hubnutí

O lecitinu už určitě slyšel každý, kdo se snaží udržet v dobré fyzické kondici a záleží mu na pěkné postavě. Není sice samospasitelný, ale i tak dokáže velké věci.

Pokud sportujete, lecitin nejenže pomáhá po fyzické námaze rychleji regenerovat svalům, ale díky přeměně tuků na energii jde s jeho pomocí hubnutí mnohem snáz. Je dobré mít na paměti, že lecitin je podpůrným prostředkem při hubnutí, nikterak lékem na hubnutí. Bez pohybu kila dolů nepůjdou. Dobrá zpráva ovšem je, že za pohyb se dá počítat i rychlá chůze.

Lecitin si umí velice dobře poradit i s celulitidou

Lecitin si umí velice dobře poradit i s celulitidou. Zlepšuje totiž metabolismus a poměrně účinně rozpouští tuk v podkoží. To se ovšem nestane po pár dnech zvýšeného příjmu lecitinu. Tělo k tomu potřebuje čas, a tak je nutné vydržet a nepřestat s užíváním lecitinu už po měsíci. Na druhou stranu, pokud zvolíte i vhodnou pohybovou aktivitu a podpoříte látkovou výměnu lymfodrenážemi a dostatečným příjmem tekutin, půjde to snadněji.

O lecitinu vědí své kulturisti. Těm pomáhá zvláště před soutěžemi pěkně vyrýsovat kontury postavy, aby svaly dostaly šanci vyniknout.

Ženy trpí často ukládáním tuku na bocích, hýždích a stehnech. Lecitin však dokáže zmírnit ukládání tuku i v těchto partiích. I zde ovšem platí, že žádný lecitin před tukovými bochánky nepomůže, pokud nejsou jeho účinky podpořeny fyzickou aktivitou. Dobrá zpráva je, že denně stačí obětovat půl hodinky hodinku sportu nebo alespoň svižné chůzi, s lecitinem pak půjde objem tuků v těle dolů mnohem snáz.

Detoxikační účinky lecitinu

Díky antioxidačním účinkům lecitinu (násobeným zvláště v kombinaci s vitaminem E), stává se účinnější i detoxikace těla. Pokud jste pravidelnou detoxikaci zařadili do svého životního stylu, určitě na dostatečný přísun lecitinu nezapomeňte.

Na jaře a na podzim občas člověku dochází energie, a tak se mu někdy nechce ani do pohybu ani do detoxikace. Právě lecitin však dokáže potřebnou energii našemu organizmu dodat. Nebylo by moudré lecitin podceňovat.

Tip: Při detoxikaci vám společně s lecitinem pomohou i další přípravky: odkyselující nápoj, multivitaminy nebo domácí lázeňská péče.

Pin It
Co je lecitin?

Co je lecitin?

Lecitin je látkou neodmyslitelně spojenou se správným fungováním našeho těla.
Jak lecitin pomáhá?

Jak lecitin pomáhá?

Lecitin má pro organizmus tak obrovský význam, že by bylo chybou jej ignorovat.
Kde se lecitin vyskytuje?

Kde se lecitin vyskytuje?

Lecitin je součástí mnoha potravin, ale rozhodně se v jejich konzumaci omezovat nemusíte.
Kdo ho potřebuje?

Kdo ho potřebuje?

Lecitin potřebují samozřejmě všichni, ale někteří naléhavěji, než ti druzí.
Lecitin v kosmetice

Lecitin v kosmetice

Lecitin se díky svým příznivým účinkům na pleť a na vlasy velice dobře...
Lecitin v potravinářství

Lecitin v potravinářství

Takzvaná "éčka" v potravinách je téma hodně živé a značně diskutované...
Detoxikace a hubnutí

Detoxikace a hubnutí

O lecitinu už určitě slyšel každý, kdo se snaží udržet v dobré fyzické kondici...
Křupavý Lecitin 1500

Křupavý Lecitin 1500

Nejvyšší síla lecitinu na trhu v unikátní formě chutného křupavého dražé.

RosenPharma logo

RosenPharma a.s.

RosenPharma a.s. je českou farmaceutickou společností a na našem trhu působí již bezmála dvě desetiletí. Specializuje se na technologii výroby léčiv. Od samých počátků dbá na vysokou kvalitu přípravků a na prověřené receptury založené na čistě přírodní bázi. Odkaz na hlavní stránky: www.rosenpharma.cz